Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Tel Avivo oro uostas


Tel Avivas – įdomus Izraelio miestas, į kurį kasmet atvažiuoja turistai, norėdami susipažinti su juo visapusiškai. Jeigu jus domina Tel Avivo lankytinos vietos, muziejai, vietinių gyventojų kultūra ir tradicijos, norite pagilinti žinias ir laisvalaikį praleisti turiningai – iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Planuodami kelionę nepamirškite pasidomėti oro uostu, į kurį atskrisite ir kaip iš jo reikės patekti į patį Tel Avivo centrą.

Tel Avivo oro uostas

Ben Gurion – Tel Avivo oro uostas, nuo miesto centro įsikūręs 19 km. Tai tarptautinis Tel Avivo oro uostas, į kurį kiekvieną dieną atskrenda tūkstančiai žmonių. 2014 metų duomenimis jame buvo aptarnauta netgi 15 milijonai keleivių, kurie atskrido į miestą arba oro uostą pasirinko tarpine stotele, skrendant į kitas pasaulio šalis.
Iš Tel Avivo oro uosto skrydžiai į įvairias pasaulio šalis vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių padaugėja vasaros ir žiemos sezonais. Žiemą žmonės norite aplankyti įvairius miestus ir patys pamatyti kaip vietiniai švenčia Kalėdas bei Naujuosius metus. Iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus į Tel Avivą ir iš jo – sumokėsite mažiau, jeigu bilietus turėsite iki skrydžio pradžios likus keliems mėnesiams.

Tel Avivo oro uosto adresas: 7015001, Izraelis

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV