Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Tel Avivo


Apie Tel Avivą galite vartyti kelionių žurnalus, ieškoti įvairios informacijos internete, žiūrėti nuotraukas ar klausytis draugų istorijų, kurie buvo šiame mieste, tačiau jeigu norite pažinti Tel Avivą patys, privalote jį aplankyti. Tel Avive yra daug įdomių vietų, kurios traukia turistus, todėl jeigu ir jus vilioja šis Izraelio miestas, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais į jį bei iš jo.

Pigūs skrydžiai iš Tel Avivo

Skrydžiai iš Tel Avivo į Vilnių ir atvirkščiai vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių padaugėja vasaros sezonu, kai turistai nori aplankyti miestą šilčiausiu metu ir jame praleisti savo atostogas turiningai bei įdomiai. Taip pat skrydžių padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, prieš Kalėdas ir Naujuosius metus.

Pigūs skrydžiai iš Tel Avivo būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairius paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Taip pat pigūs lėktuvo bilietai parduodami iki kelionės pradžios likus penkiems bei šešiems mėnesiams, todėl jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo atostogas iš anksto ir nusipirkite šiuos bilietus.

Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų kelionėje.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV