Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą


Apie Tel Avivą galite vartyti kelionių žurnalus, ieškoti įvairios informacijos internete, žiūrėti nuotraukas ar klausytis draugų istorijų, kurie buvo šiame mieste, tačiau jeigu norite pažinti Tel Avivą patys, privalote jį aplankyti. Tel Avive yra daug įdomių vietų, kurios traukia turistus, todėl jeigu ir jus traukia šis Izraelio miestas, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą vykdomi kiekvieną savaitę iš pagrindinio Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą bus tuo atveju, jeigu jais pasirūpinsite iš anksto, iki kelionės pradžios likus keliems mėnesiams. Jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo atostogas ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Taip pat nepamirškite pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų – bilietų su akcija ir paskutinės minutės bilietų. Nepraleiskite akcijų ir pamatykite Tel Avivą jums patogiu metu.

Linkime gero skrydžio ir neišdildomų įspūdžių Tel Avive.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV