Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Tel Avivą


Tel Avivas – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis savo lankytinomis vietomis ir kitais objektais labai daug žmonių. PatsIzraelis turistų iš ties mėgstama šalis, kadangi joje kultūra ir tradicijos labai įdomios, o kraštovaizdis – nuostabus. Jeigu planuojate kelionę į Tel Avivą, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir pamatykite miestą jums patogiu metu.

Paskutinė minutė į Tel Avivą

Paskutinės minutės skrydžiai į Tel Avivą vykdomi iš pagrindinio Lietuvos oro uosto – Vilniaus. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Paskutinės minutės kelionės į Tel Avivą vyksta kiekvieną savaitę. Paskutinės minutės pasiūlymų padaugėja rudens ir pavasario sezonais, kai žmonės būna ką tik grįžę iš įvairių pasaulio šalių, tačiau nori pasilepinti dar viena poilsine kelione.

Paskutinė minutė į Tel Avivą – spontaniškumo mėgėjams, kurie nori sumokėti už lėktuvo bilietą mažesnę kainą ir aplankyti miestą jiems patogiu metu.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV