Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Tel Avivą


Tel Avivas – įdomus Izraelio miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina Tel Avivo lankytinos vietos, muziejai, prabangūs restoranai, vietinių žmonių kultūra ir tradicijos, nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir pamatykite viską, dėl ko atskridote į miestą.

Skrydžiai į Tel Avivą iš Lietuvos yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Tel Avivą tapo dar labiau prieinami. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Tel Avivą įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir aplankykite šį Izraelio miestą jums patogiu metu.

Tiesioginiai skrydžiai į Tel Avivą

Tiesioginiai skrydžiai į Tel Avivą yra vykdomi iš Rygos. Izraelis nuo Latvijos sostinės Rygos nėra labai nutolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Pasirūpinkite laisvalaikiu skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą arba nešiojamą kompiuterį ir neleiskite laiko veltui.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV