Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Turizmas Tel Avive


Tel Avivas – vadinamas niekada nemiegančiu miestu. Tai ypač jaunimo pamėgtas kurortas, kuriame naktinių klubų, barų ir kavinių skaičius įspūdingas, o per naktis besitęsiančios linksmybės – kasdienybė. Tel Avivas turi gražius ir sutvarkytus paplūdimius, unikalų architektūros stilių, daug muziejų ir kitų įvairių lankytinų vietų, todėl nenuostabu, kad šį miestą kasmet aplanko tūkstančiai žmonių.

Turizmas Tel Avive yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Tel Avivą.

Tel Avivo turizmo centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba. Izraelio sostinė Tel Avivas rūpinasi turistų poilsiu, jų saugumu ir nori padėti pažinti šį kurortą kuo išsamiau.

Šiame mieste yra mobilūs, važinėjantys turizmo informacijos centrai. Jie suteikia turistams informaciją važinėdami tiesiog po miestą ir dalindami įvairiausius lankstinukus, miesto žemėlapius,  informacinius bukletus apie šventes ar renginius, vykstančius Tel Avive. Kiekvienas žmogus gali pasiklausti informacijos, kurios jam tuo metu reikia.

Turizmas Tel Avive yra išvystytas. Išsamiau pasidomėją, tikrai atrasite tokių dienų, kuriomis šis miestas pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus. Taip pat Tel Avivas rengia ir nemokamus renginius, kuriuose gali apsilankyti visi žmonės: vietiniai gyventojai bei turistai.

Tel Avivo turizmas – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV