Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Tel Avive


eigu esate iš tų žmonių, kurie nori visada pamatyti ir patirti kažką naujo – savaitgalis Tel Avive yra tai, kas tikrai padės atsipalaiduoti po sunkių savaitės darbų ar rūpesčių namuose. Galbūt daugeliui atrodytų per toli, kitiems – per brangu, tačiau, paklauskite savęs, ar dar neatsibodo 10 kartų matytas Londonas ar Berlynas? Savaitgalis Tel Avive – tai naujų įspūdžių ir potyrių vieta su kiek kitokia kultūra bei tradicijomis.

Tel Avivas kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Tel Avive įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste. Tel Avivas savaitgaliui gali pasiūlyti per visą pakrantę nusidriekusius paplūdimius, pašėlusias naktis naktiniuose klubuose bei daug meno ir kitokio tipo muziejų. Tad ką veikti, čia ras kiekvienas žmogus.

Savaitgalis Tel Avive pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki smagaus laiko praleidimo baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose. Pasidomėję, tikrai atrasite vietų, kuriose praleisite savo laiką ne tik įdomiai, bet ir visiškai nemokamai.

Tel Avivas per savaitgalį gali atgaivinti kiekvieno žmogaus sielą, leisti pasijausti išskirtiniu, suteikti ramybės ir susikaupimo bei naujų jėgų. Po savaitgalio Tel Avive, kiekvienas žmogus vėl pasijaus laimingas ir prisimins kaip gera gyventi.

Savaitgalis Tel Avive – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV