Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Tel Avive


Tel Avivas – tai visados šiltas ir kontrastingas miestas, kuriame kiekvienas gali praleisti itin įdomias atostogos, o pagyvenęs susipažinti su kultūra bei vietinių žmonių tradicijomis. Tel Avivo gyvenimas tinka tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek ir jaunimui. Šis miestas vadinamas niekada nestovinčiu vietoje, nes naktinių klubų, barų ir kavinių čia apstu, o būtent tai dažnai ir traukia jaunus žmones. Taip pat šis miestas vilioja ir savo baltais, sutvarkytais paplūdimiais, Viduržemio jūros gaivumu ir nuostabiais saulėlydžiais. Todėl gyvenimas Tel Avive – tai, apie ką tikriausiai ne vienas pasvajoja.

Gyvenimas Tel Avivo mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Taip pat tai priklauso ir nuo jūsų pačių, kokių atostogų norėsite, kokias susiplanavote. Šis miestas garsėja ne tik savo naktiniu gyvenimu ar paplūdimiais, bet ir muziejų, lankytinų vietų, statinių gausa. Todėl jame kiekvienas atras tai, ko ieško.

Nenuostabu, kad Tel Avive, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški. Tel Avivo gyvenimo lygis yra iš ties aukštas, kadangi šiame mieste vienu metu sutelpa prabangiausi viešbučiai, įvairios meno galerijos, muziejai. Žinoma, atokesniuose rajonuose Tel Avivo gyvenimas plaukia sava vaga.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Tel Avive yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Tel Avive sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek ir pasirinkus kitą laiką. Linksmybės šiame mieste nesibaigia visus metus iš eilės, todėl sugalvoję aplankyti Tel Avivą tiek žiemą, tiek ir vasarą – drąsiai galite tai padaryti.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV