Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Vilnius - Tel Avivas


Apie Tel Avivą galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite Tel Avive, viskas išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės.

Vilnius – Tel Avivas skrydžiai

Vilnius – Tel Avivas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Tel Avivas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Tel Avivas tiesioginis skrydis

Vilnius – Tel Avivas tiesiogiai pasiekiamas iš pagrindinio Vilniaus oro uosto. Vilnius – Tel Avivas tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Pasirūpinkite savo laisvalaikiu skrydžio metu: pasiimkite knygą, nešiojamą kompiuterį ir nuveikite ką nors įdomaus.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Tel Avivas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Tel Avivas Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Tel Avivas ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi bilietai Vilnius – Tel Avivas būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV