Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Tel Avivas - Vilnius


Apie Tel Avivą jau seniai sklando daug turistų pasakojamų istorijų, todėl jūs tiesiog privalote jas išgirsti gyvai ir įsitikinti savo akimis. Ką veikti mieste jums gali diktuoti pats Tel Avivas, nepriklausomai nuo to, kokiu metu jūs į jį atvyksite. Atminkite, jei vykstate į Tel Avivą turizmo metu, įsivelsite į nuotykių sūkurį, o šaltuoju metų periodu galėsite nieko netrukdomi ramiai pailsėti ir atsipūsti užmiršę darbus bei rūpesčius.

Skrydžiai Tel Avivas – Vilnius

Skrydžiai Tel Avivas – Vilnius yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Tel Avivas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Pigus lėktuvas Tel Avivas – Vilnius

Pigūs lėktuvo bilietai į Tel Avivą būna tada, kai skrydžių bendrovės pateikia įvairias akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir aplankykite Tel Avivą jums patogiu metu.
Lėktuvo bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Tel Avivas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Bilietų kainos į Tel Avivą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Tel Avivas – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Tel Avivas – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi bilietai Tel Avivas – Vilnius būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV