Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Ryga - Tel Avivas


Ryga – Latvijos sostinė, pritraukianti daug turistų iš įvairių pasaulio šalių. Kaip ir Tel Avivas jinai turi įvairių lankytinų vietų, muziejų, prabangių restoranų, naktinių klubų ir kitų objektų, dėl kurių atvažiuoja žmonės. Jeigu norite vienų atostogų metu pamatyti ir pažinti du pasaulio miestus, rinkitės skrydį Ryga – Tel Avivas.

Skrydis Ryga – Tel Avivas

Skrydis Ryga – Tel Avivas – optimaliausia galimybė žmonėms, kurie vienų atostogų metu nori susipažinti su dviem miestais arba tiems, kuriems reikiamu metu nėra lėktuvo bilietų iš Lietuvos. Ryga nuo Lietuvos nėra labai nutolusi, todėl ją pasieksite greitai ir saugiai. Važiuojant iš Lietuvos į Rygą automobiliu, užtruksite vos kelias valandas, todėl tikrai verta rinktis šiuos skrydžius.

Ryga – Tel Avivas bilietai

Ryga – Tel Avivas pigūs lėktuvų bilietai būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas arba pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Tel Avivą jums patogiu metu žymiai pigiau.
Bilietų kainos į Tel Avivą gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų kelionės metu!

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV