Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Tel Avivą


Tel Avivas – Izraelio miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina Tel Avivo lankytinos vietos, muziejai, prabangūs restoranai ir kiti objektai, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietai iš anksto ir aplankykite miestą jums patogiu metu.

Skrydžių kainos į Tel Avivą

Bilietų kainos į Tel Avivą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai miestas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Tel Avivą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžių kainos į Tel Avivą visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Taip pat, bilietų kainos į Tel Avivą pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – lėktuvų bilietų kainos į Tel Avivą bus mažesnės jeigu jais pasirūpinsite vos susiplanavę kelionę. Gero skrydžio!

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV