Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Tel Avivo metro


Tel Avivas – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina Tel Avivo lankytinos vietos, muziejai, norite savo laisvalaikį praleisti miesto paplūdimiuose, pasideginti karštoje saulėje, susipažinti su vietinių kultūra ir tradicijomis, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Pigūs lėktuvo bilietaiparduodami iki kelionės pradžios likus pusei metų, todėl jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo atostogas kuo ankščiau.

Viešasis transportas Tel Avive labai gerai išvystytas. Dažniausiai žmonės renkasi autobusas, manydami, kad tokiu būdu greičiausiai pasieks jiems reikiamas vietas. Iš vienos pusės jie teisūs, tačiau ateityje Tel Avivo metro bus optimaliausias variantas žmonėms, kurie nenori piko metu stovėti kamščiuose, o lankytinus objektus norės pasiekti greitai, patogiai ir saugiai. Tel Avivo metro žiemą ir kitais metų laikais taip pat veiks, todėl šiuo transportu galėsite važinėti atvykę bet kuriuo sezonu.

Tel Avivo metro, tikriausiai, bus patogiausia susiekimo priemonė, kadangi su ja galėsite nuvykti į reikalingiausias vietas per labai trumpą laiką. Tel Avivo metro kainos nuo autobusų beveik nesiskirs, tačiau jos, žinoma, bus didesnės. Su Tel Avivo metro kelionės bus greitesnės ir patogesnės, nei važiuojant kitu viešuoju transportu.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV