Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Tel Avivo centras


Tel Avivas – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina Tel Avivo lankytinos vietos, muziejai, norite savo laisvalaikį praleisti miesto paplūdimiuose, pasideginti karštoje saulėje, susipažinti su vietinių kultūra ir tradicijomis, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Pigūs lėktuvo bilietaiparduodami iki kelionės pradžios likus pusei metų, todėl jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo atostogas kuo ankščiau.

Tel Avivo centras

Tel Avivo centras – ta vieta, į kurią žmonės skuba vos atvažiavę į miestą. Miesto centre yra pagrindinės lankytinos vietos, traukiančios turistus jose apsilankyti ir pabūti kurį laiką. Jeigu norite visada būti miesto centre, pasirūpinkite viešbučiu netoli jo. Tel Avivo centrinė aikštė – ta vieta, aplink kurią yra daug įvairių viešbučių, todėl pasidomėkite jais ir užsirezervuokite viešbutį vos susiplanavę kelionę.

Tel Avivo centrinė stotis sulaukia labai daug turistų, kurie atvyksta į miestą ir išvyksta iš jo. Centrinėje stotyje apsilankyti taip pat vertėtų, kadangi jinai įdomi, unikali ir išskirtinė.

Linkime gero laiko Tel Avive.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV