Pigiausi skrydžiai į Tel Avivą iš artimų oro uostų

Tel Avivas - Eilatas


Izraelis – įdomi šalis, į kurią kiekvienais metais atvažiuoja šimtai tūkstančių žmonių. Turistus traukia Izraelio miestai, lankytinos vietos, istorinis paveldas, žydų kultūra ir tradicijos. Jeigu planuojate savo atostogas Izraelyje, iš anksto pasidarykite lankytinų vietų sąrašą, o jas pasižymėkite žemėlapyje – tokiu būdu bus daug paprasčiau susiorientuoti miestuose. Labai dažnai žmonės keliauja po visą Izraelį ir apsistoja didžiuosiuose šios šalies miestuose – Tel Avive, Jeruzalėje bei Eilate. Į Tel Avivą skrydžiai iš Lietuvos vykdomi kiekvieną savaitę, todėl iš anksto pasirūpinkite pigiaislėktuvo bilietais ir nuvykite į miestą jums patogiu metu.

Tel Avivas – Eilatas, kaip nuvykti?

Eilatas – Izraelio uostamiestis, vienas iš pačių gražiausių šios šalies kurortų. Jisai įsikūręs prie Raudonosios jūros, kur turizmas išvystytas labai plačiai. Mieste yra daug restoranų, prabangiausių naktinių klubų, viešbučių, įdomių ir unikalių lankytinų vietų, todėl viešint Izraelyje į Eilatą tikrai patartina atvykti.
Jeigu jums kyla klausimas „Tel Avivas – Eilatas, kaip nuvažiuoti?“ – nesijaudinkite ir susipažinkite su pateikiama informacija kaip reikia nuvykti į šį miestą. Tel Avivas – Eilatas nuolatos kursuoja autobusai, kurie nuveža saugiai ir greitai. Kaina pakankamai didelė, tačiau ją tikrai verta mokėti, kadangi miestas iš ties vertas dėmesio.

Kita optimali galimybė – automobilio nuoma. Išsinuomokite automobilį nuomos punkte ir kelionė Tel Avivas – Eilatas bus dar greitesnė bei patogesnė. Keliaudami nuosavu automobiliu galėsite aplankyti unikalias vietas, į kurias neužsuka tarpmiestiniai autobusai.

Tel Avivo Oro uostai
  • Ben Gurion Intl oro uostas TLV
  • Sde Dov oro uostas SDV